1osá kroková sada CNC 4 Nm - krokový motor a řídicí jednotka Nema 24
0
product unavailable
Popis
Sada obsahuje:
- RMS 4A 24-60VDC digitální krokový regulátor - 1 ks.
- CNC krokový motor Nema 24 s dvojitou hřídelí 4Nm 60x60x100mm 8 vodičů - 1 ks.
Specifikace motoru:
| Číslo dílu výrobce: | 24HS39-3008D |
| Typ motoru: | Typ: jednopólový/bipolární |
| Úhel kroku: | Sklon: 1,8 stupně |
| Udržovací moment (unipolární): | 4,0 Nm (566 oz) |
| Udržovací moment (bipolární): | 2,8 Nm (397 uncí) |
| Jmenovitý proud (bipolární řada): | 2.12A |
| Jmenovitý proud (paralelní bipolární): 12,2 A: | 4,24A |
| Jmenovitý proud (unipolárně): 1,5 m: | 3.0A |
| Fázový odpor (bipolární série): | 2,8 ohmů |
| Fázový odpor (bipolární paralelní): 1,8 ohmů: | 0,7 ohmů |
| Fázový odpor (unipolární): 1,5 mm | 1,4 ohmu |
| Indukčnost (bipolární sériové zapojení): 1,5 %: | 12,0 mH ± 20% (1 KHz) |
| Indukčnost (paralelní bipolární): 0,5 % (1,5 kHz): | 3 mH ± 20% (1 KHz) |
| Indukčnost (unipolární): 1,5 KHz: | 3,0 mH ± 20% (1 KHz) |
| Velikost rámečku: | 60x60 mm |
| Délka tělesa: 60x60 mm: | 60 mm (délka 60 mm): 100 mm |
| Průměr hřídele: 100 mm | Φ8 mm |
| Délka přední hřídele: 8 mm | 24 mm |
| Délka zadní hřídele: 24 mm | 13 mm |
| Délka řezu D: | 20 mm |
| Počet drátů: | 8 |
| Délka kabelu: 1,5 mm, 2,5 mm, 3,5 mm, 4,5 mm: | 400 mm |
| Hmotnost: | 400 mm: 1,6 kg |
Připojení
| A+ | A- | C+ | C- | B+ | B- | D+ | D- |
| Červená | Žlutá | Černá | Modrá | Bílá | Oranžová | Zelená | Hnědá |
Specifikace ovladače
- Automatické nastavení parametrů a autotest motoru
- Multi-Stepping pro plynulejší pohyb motoru
- Kompenzace točivého momentu při vysokých otáčkách
- Technologie řízení s proměnlivým proudem
- Řízení zrychlení a zpomalení, velké zlepšení plynulosti rozběhu nebo zastavení motoru
- Záznam polohy motoru
- Opticky izolovaný vstup a kompatibilita s 5V~24V
- Uživatelem definované mikrokroky
- Rozlišení mikrokroku a programovatelný výstupní proud
- Nadproudová, přepěťová a podpěťová ochrana
- Automatická detekce, flexibilní volba režimu počítání pulzních hran
- Zelená kontrolka signalizuje provoz a červená kontrolka signalizuje ochranu nebo vypnutí.
