48403-K Kulový frézovací nůž o průměru 6 mm x 25 mm x 6 mm stopka
product unavailable
Popis
48403-K Kulový frézovací nůž průměr 6 mm x 25 mm x 6 mm stopka
STÁHNĚTE SI SOUBOR S DOPORUČENÝMI PRACOVNÍMI PARAMETRY ZDE.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
| Směr | Up-Cut |
| Průměr (D) | 6 mm |
| Poloměr (R) | 3 mm |
| Výška řezu (B) | 25 mm |
| Stopka (d) | 6 mm |
| Celková délka (L) | 63 mm |
| Typ | NACo s keramickým povlakem |
| Drážky | 2 |
K DISPOZICI JSOU I JINÉ VELIKOSTI:
| Směr | (D) Průměr | (R) Poloměr | (B) Výška řezu | (d) Stopka | Celková délka (L) | Typ | Drážky | Nástroj č. |
| Up-Cut | 1/16 | 1/32 | 1/4 | 1/8 | 2 | nACo Keramický povlak | 2 | 46373-K |
| Up-Cut | 1/16 | 1/32 | 1/4 | 1/4 | 2-1/2 | nACo Keramický povlak | 2 | 46510-RS |
| Up-Cut | 1/8 | 1/16 | 1/2 | 1/4 | 2 | nACo Keramický povlak | 2 | 46369-K |
| Up-Cut | 1/8 | 1/16 | 5/8 | 1/8 | 2 | nACo Keramický povlak | 2 | 46377-K |
| Up-Cut | 1/8 | 1/16 | 1/2 | 1/4 | 3 | nACo Keramický povlak | 2 | 46385-K |
| Up-Cut | 1/8 | 1/16 | 1 | 1/8 | 3 | nACo Keramický povlak | 2 | 46509-K |
| Up-Cut | 3/16 | 3/32 | 1 | 3/16 | 4 | nACo Keramický povlak | 2 | 46508-K |
| Up-Cut | 1/4 | 1/8 | 1 | 1/4 | 2-1/2 | nACo Keramický povlak | 2 | 46376-K |
| Down-Cut | 1/4 | 1/8 | 1 | 1/4 | 2-1/2 | nACo Keramický povlak | 2 | 46476-K |
| Up-Cut | 1/4 | 1/8 | 1-1/2 | 1/4 | 6 | nACo Keramický povlak | 2 | 46511-K |
| Up-Cut | 3/8 | 3/16 | 1-1/4 | 3/8 | 3 | nACo Keramický povlak | 2 | 46378-K |
| Up-Cut | 1/2 | 1/4 | 1-1/4 | 1/2 | 3 | nACo Keramický povlak | 2 | 46380-K |
| Up-Cut | 1/2 | 1/4 | 2-1/8 | 1/2 | 4 | nACo Keramický povlak | 2 | 46384-K |
