CNC 1osá kroková sada 1,9 Nm - krokový motor a řídicí jednotka Nema 23
0
product unavailable
Popis
Sada obsahuje:
- Digitální krokový pohon 1,0-4,2A 20-50VDC pro krokový motor Nema 17, 23, 24 - 1 ks.
- Bipolární krokový motor Nema 23 1,8 stupně 1,9 Nm 2,8 A 3,2 V 57x57x76mm 4 vodiče - 1 ks
Specifikace motoru:
| Číslo dílu výrobce: 1: | 23HS30-2804S |
| Typ motoru: | Typ: bipolární krokový |
| Úhel kroku: | Stupeň: 1,8 stupně |
| Udržovací moment: | 1,9 Nm (269 uncí) |
| Jmenovitý proud/fáze: | 2,8A |
| Napětí: 2,5 A (2,5 A) | 3,2 V |
| Fázový odpor: | 1,13ohm |
| Indukčnost: 1,1ohm: | 5,4 mH ± 20% (1 KHz) |
| Velikost rámečku: | 57x57mm |
| Délka těla: | délka: 76 mm |
| Průměr hřídele: 76 mm | Φ6,35mm |
| Délka hřídele: | 21 mm |
| Délka řezu ve tvaru D: | 15 mm |
| Počet drátů: | 4 |
| Délka kabelu: | 500 mm |
| Hmotnost: 500 mm: | hmotnost: 1,1 kg |
Připojení
| A+ | A- | B+ | B- |
| Černá | Zelená | Červená | Modrá |
Specifikace ovladače
- Vstupní napětí 20-50 VDC
- Antirezonance zajišťuje optimální točivý moment a eliminuje nestabilitu ve středním pásmu
- Automatická identifikace motoru a automatická konfigurace parametrů po zapnutí zajišťují optimální odezvu u různých motorů.
- Multi-Stepping zajišťuje plynulejší pohyb motoru
- 15 volitelných mikrokrokových rozlišení, včetně 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600, 1000, 2000, 4000, 5000, 8000, 10000, 20000, 25000
- Měkký start bez "skoku" při zapnutí
- 8 volitelných špičkových proudů včetně 1,00 A, 1,46 A, 1,91 A, 2,37 A, 2,84 A, 3,31 A, 3,76 A, 4,20 A
- Impulsní vstupní frekvence až 200 KHz, TTL-kompatibilní a opticky izolovaný vstup
- Automatické snížení klidového proudu
- Vhodné pro 2fázové a 4fázové motory
- Podporuje režim PUL/DIR
- Přepěťová a nadproudová ochrana
