CNC 1osá kroková sada 12 Nm - krokový motor a řídicí jednotka Nema 34 E
0
product unavailable
Popis
Sada obsahuje:
- Digitální krokový regulátor 2,4-7,2A 20-80VDC pro CNC pohon s krokovým motorem Nema 34 - 1 ks.
- Bipolární krokový motor Nema 34 1,8 stupně 12,0 Nm 6,0 A 86x86x151,5 mm 4 vodiče - 1 ks.
Specifikace motoru:
| Číslo dílu výrobce: 1: | 34HS59-6004S |
| Počet fází: 1: | 2 |
| Úhel kroku: | Stupeň: 1,8 stupně |
| Udržovací moment: | 12,0 Nm (1699,68 oz) |
| Jmenovitý proud/fáze: | 6.0 A |
| Fázový odpor: | 0,7 ohmů ± 10 % |
| Indukčnost: 0,7 mm x 7,7 mm x 7,7 mm x 7,7 mm: | 7,9 mH ± 20% (1KHz) |
| Velikost rámečku: | 86 x 86 mm |
| Délka těla: 86 mm: | Velikost: 151,5 mm |
| Průměr hřídele: | Φ14 mm |
| Délka hřídele: 14 mm | 37 mm |
| Délka hřídele s klíčem: | 25 mm |
| Počet drátů: | 4 |
| Délka kabelu: 1,5 mm: | 500 mm |
Připojení
| A+ | A- | B+ | B- |
| Černá | Zelená | Červená | Modrá |
Specifikace ovladače
- Antirezonance zajišťuje optimální točivý moment a eliminuje nestabilitu ve středním rozsahu.
- Technologie automatické identifikace motoru a automatické konfigurace parametrů zajišťuje optimální odezvu u různých motorů.
- Multi-Stepping pro plynulejší pohyb motoru
- 16 volitelných mikrokrokových rozlišení včetně 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600, 51200, 1000, 2000, 4000, 5000, 8000, 10000, 20000, 40000
- Měkký start bez "skoku" po zapnutí
- Vstupní napětí 20-80 VDC
- 8 volitelných špičkových proudů včetně 2,40 A, 3,08 A, 3,77 A, 4,45 A, 5,14 A, 5,83 A, 6,52 A, 7,20 A
- Impulsní vstupní frekvence až 200 KHz, TTL-kompatibilní a opticky izolovaný vstup
- Automatické snížení klidového proudu
- Vhodné pro 2fázové a 4fázové motory
- Podporuje režimy PUL/DIR a CW/CCW
- Přepěťová a nadproudová ochrana
