CNC 1osá kroková sada 13,0 Nm - krokový motor a řídicí jednotka Nema 34
0
product unavailable
Popis
Sada obsahuje:
- Digitální krokový pohon 2,4-7,2A 18-80VAC nebo 36-110VDC pro motor Nema 34 - 1 ks.
- Krokový motor Nema 34 CNC s vysokým točivým momentem 13Nm 5A 86x86x150mm - 1 ks.
Specifikace motoru:
| Číslo dílu výrobce: 1: | 34HS59-5004S |
| Typ motoru: | Typ: bipolární krokový motor |
| Úhel kroku: | Stupeň: 1,8 stupně |
| Udržovací moment: 1,5 mm: | 13 Nm (1841 uncí) |
| Jmenovitý proud/fáze: | 5 A |
| Napětí: | 5V |
| Fázový odpor: | Fázový odpor: 1 ohm ± 10% |
| Indukčnost: | 11mH ± 20% (1KHz) |
| Velikost rámečku: | 86 x 86 mm |
| Délka těla: | 150mm |
| Průměr hřídele: 150 mm | Φ14 mm |
| Délka hřídele: 14 mm | 37 mm |
| Délka hřídele D: | 25 mm |
| Počet drátů: | 4 |
| Délka kabelu: 2,5 mm | 500 mm |
| Hmotnost: 500 mm: | 5,0 kg |
Připojení
| A+ | A- | B+ | B- |
| Červená | Zelená | Žlutá | Modrá |
Specifikace ovladače
- Antirezonance zajišťuje optimální krouticí moment a eliminuje nestabilitu ve středním pásmu
- Technologie automatické identifikace motoru a automatické konfigurace parametrů zajišťuje optimální odezvu u různých motorů.
- Multi-Stepping pro plynulejší pohyb motoru
- 16 volitelných mikrokrokových rozlišení včetně 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600, 51200, 1000, 2000, 4000, 5000, 8000, 10000, 20000, 40000
- Měkký start bez "skákání" po zapnutí
- Vstupní napětí 18-80 V AC nebo 36-110 V DC
- 8 volitelných špičkových proudů, včetně 2,40A, 3,08A, 3,77A, 4,45A, 5,14A, 5,83A, 6,52A, 7,20A
- Impulsní vstupní frekvence až 200 KHz, TTL-kompatibilní a opticky izolovaný vstup
- Automatické snížení klidového proudu
- Vhodné pro 2fázové a 4fázové motory
- Podporuje režimy PUL/DIR a CW/CCW
- Přepěťová a nadproudová ochrana
