CNC 1osá kroková sada 3,0 Nm - krokový motor a řídicí jednotka Nema 23 E
0
product unavailable
Popis
Sada obsahuje:
- Sada obsahuje: digitální krokový ovladač řady Y 1,0-4,2A DC20V-50V pro krokový motor Nema 17, 23, 24 - 1 ks.
- Bipolární krokový motor Nema 23 řady E 1,8 stupně 3,0 Nm 4,2 A 57x57x113mm 4 vodiče - 1 ks.
Specifikace motoru:
| Číslo dílu výrobce: 1: | 23HE45-4204S |
| Počet fází: | 2 |
| Úhel kroku: | Stupeň: 1,8 stupně |
| Udržovací moment: | 3,0 Nm (425 oz) |
| Jmenovitý proud/fáze: | 4,2A |
| Fázový odpor: | 0,9 ohmů ± 10 % |
| Indukčnost: 0,9 mm (0,9 mm): | 3,8 mH ± 20% (1KHz) |
| Velikost rámečku: | 57x57 mm |
| Délka těla: 57 mm: | Velikost: 113 mm |
| Průměr hřídele: | Φ10 mm |
| Délka hřídele: 10 mm | 24 mm |
| Délka řezu ve tvaru D: | 20 mm |
| Počet drátů: | 4 |
| Délka kabelu: | 500 mm |
| Hmotnost: 500 kg: | 500 mm: 1,8 kg |
Připojení
| A+ | A- | B+ | B- |
| Černá | Zelená | Červená | Modrá |
Specifikace ovladače
- Špičkový výstupní proud: 1,0 - 4,2 A (0,71 ~ 3,0 RMS)
- Vstupní napětí: DC20V ~ 50V
- Logický proud signálu: 20 V - 20 V - 20 V - 20 V - 20 V - 20 V - 20 V 7 - 15 mA (typicky 10 mA)
- Vstupní pulzní frekvence: 0 - 200 kHz
- Šířka impulzu: 2,5 μS
- Izolační odpor: 500 MΩ
- Chlazení: přirozené nebo nucené chlazení
- Okolní prostředí: Vyhněte se prachu, olejové mlze a korozivním plynům.
- Okolní teplota: 0 ~ 65 ℃
- Vlhkost: 40 % - 90 % relativní vlhkosti
- Provozní teplota: MAX. 50 ℃
- Vibrace: 10-50 Hz/0,15 mm
- Skladovací teplota: -20 - 65 ℃
