CNC 3-osá kroková sada 12,0 Nm - krokový motor Nema 34, řídicí jednotka a napájecí zdroj
0
product unavailable
Popis
Sada obsahuje:
- Digitální krokový ovladač 2,4-7,2A AC18V-80V / DC 36V-110V pro motor Nema 34 - 3 ks.
- Bipolární krokový motor Nema 34 řady E 1,8 stupně 12,0 Nm 6,0 A 86x86x151,5 mm 4 vodiče - 3 ks.
- Spínaný zdroj 350W 60V 5,9A 115/230V - 3 ks.
Specifikace motoru:
| Číslo dílu výrobce: | 34HE59-6004S |
| Počet fází: | 2 |
| Úhel kroku: | 1,8 stupně |
| Udržovací moment: | 12,0 Nm (1699,68 oz) |
| Jmenovitý proud/fáze: | 6.0 A |
| Fázový odpor: | 0,7 ohmů ± 10 % |
| Indukčnost: 0,7 mm x 7,7 mm x 7,7 mm x 7,7 mm: | 7,9 mH ± 20% (1KHz) |
| Velikost rámečku: | 86 x 86 mm |
| Délka těla: 86 mm: | Velikost: 151,5 mm |
| Průměr hřídele: | Φ14 mm |
| Délka hřídele: 14 mm | 37 mm |
| Délka hřídele s klíčem: | 25 mm |
| Počet drátů: | 4 |
| Délka kabelu: 1,5 mm: | 500 mm |
Připojení
| A+ | A- | B+ | B- |
| Černá | Zelená | Červená | Modrá |
Specifikace ovladače
- Špičkový výstupní proud: 2,4 - 7,2 A (2,0 ~ 6,0 RMS)
- Vstupní napětí: AC18V ~ 80V/DC 36V-110V
- Logický proud signálu: 1,5 až 3,5 V: 7-15 mA (typicky 10 mA)
- Vstupní pulzní frekvence: 0 - 200 kHz
- Šířka impulzu: 2,5 μS
- Izolační odpor: 500 MΩ
- Chlazení: přirozené nebo nucené chlazení
- Okolní prostředí: Vyhněte se prachu, olejové mlze a korozivním plynům.
- Okolní teplota: 0 ~ 65 ℃
- Vlhkost: 40 % - 90 % relativní vlhkosti
- Provozní teplota: MAX. 50 ℃
- Vibrace: 10-50 Hz/0,15 mm
- Teplota skladování: -20 65 ℃
Specifikace napájení:
- Výstup: 60V DC 5,9A
- Rozsah vstupního střídavého napětí: 93~132V/176~264VAC
- 115V/230V AC volitelné přepínačem
- Vysoká účinnost nízké náklady
- Nucené chlazení vzduchem pomocí vestavěného stejnosměrného ventilátoru
- Ochrana proti nadproudu, přepětí, zkratu a přehřátí
- 215 * 115 * 50 mm (D * Š * V)
