CNC 3-osá kroková sada 3,0 Nm - krokový motor Nema 23, řídicí jednotka a napájecí zdroj
0
product unavailable
Popis
Sada obsahuje:
- Digitální krokový pohon 1,0-4,2 A 20-50 VDC pro krokový motor Nema 17, 23, 24 - 3 ks.
- Bipolární krokový motor Nema 23 řady E 1,8 stupně 3,0 Nm 4,2 A 57x57x113mm 4 vodiče - 3 ks.
- Spínaný zdroj 350W 36V 9,7A 115/230V - 1 ks.
Specifikace motoru:
| Číslo dílu výrobce: | 23HE45-4204S |
| Počet fází: | 2 |
| Úhel kroku: | Stupeň: 1,8 stupně |
| Udržovací moment: | 3,0 Nm (425 oz) |
| Jmenovitý proud/fáze: | 4.2 A |
| Fázový odpor: | 0,9 ohmů ± 10 % |
| Indukčnost: 0,9 mm (0,9 mm): | 3,8 mH ± 20% (1KHz) |
| Velikost rámečku: | 57 x 57 mm |
| Délka těla: 57 mm: | Velikost: 113 mm |
| Průměr hřídele: 113 mm | Φ10 mm |
| Délka hřídele: | 24 mm |
| Délka hřídele s klíčem: | 20 mm |
| Počet drátů: | 4 |
| Délka kabelu: 1,5 mm: | 500 mm |
| Hmotnost: 500 kg: | 500 mm: 1,8 kg |
Připojení
| A+ | A- | B+ | B- |
| Černá | Zelená | Červená | Modrá |
Specifikace ovladače
- Špičkový výstupní proud: 1,0 - 4,2 A (0,71 ~ 3,0 RMS)
- Vstupní napětí: DC20V ~ 50V
- Logický proud signálu: 20 V - 20 V - 20 V - 20 V - 20 V - 20 V - 20 V 7 - 15 mA (typicky 10 mA)
- Vstupní pulzní frekvence: 0 - 200 kHz
- Šířka impulzu: 2,5 μS
- Izolační odpor: 500 MΩ
- Chlazení: přirozené nebo nucené chlazení
- Okolní prostředí: Vyhněte se prachu, olejové mlze a korozivním plynům.
- Okolní teplota: 0 ~ 65 ℃
- Vlhkost: 40 % - 90 % relativní vlhkosti
- Provozní teplota: MAX. 50 ℃
- Vibrace: 10-50 Hz/0,15 mm
- Teplota skladování: -20 65 ℃
Specifikace napájení:
- Napájení: 36V DC, výstup 9,8A.
- Rozsah vstupního střídavého napětí: 93~132V/176~264VAC
- 115V/230V AC volitelné přepínačem
- Vysoká účinnost nízké náklady
- Nucené chlazení vzduchem pomocí vestavěného stejnosměrného ventilátoru
- Ochrana proti nadproudu, přepětí, zkratu a přehřátí
- 215 * 115 * 50 mm (D * Š * V)
