CNC 3-osá kroková souprava 8,5 Nm - krokový motor a řídicí jednotka Nema 34
0
product unavailable
Popis
Sada obsahuje:
- Digitální krokový pohon 2,4-7,2A 20-80VDC pro krokový motor Nema 34 CNC sada - 3 ks.
- Krokový motor Nema 34 8,5 Nm - 3 ks.
- Spínaný zdroj 350W 60V 5,9A 115/230V - 3 ks.
Specifikace motoru:
| Číslo dílu výrobce: | 34HS46-5004D |
| Typ motoru: | Typ: bipolární krokový |
| Úhel kroku: | Stupeň: 1,8 stupně |
| Udržovací moment: 1,5 mm: | 8,5 Nm (1204 uncí) |
| Jmenovitý proud/fáze: | 5 A |
| Napětí: | 5V |
| Fázový odpor: | Fázový odpor: 1 ohm |
| Indukčnost: | 11 mH ± 20% (1KHz) |
| Velikost rámečku: | 86 x 86 mm |
| Délka těla: 86 mm: | 114 mm |
| Průměr hřídele: 114 mm | Φ14 mm |
| Délka hřídele: 14 mm | 37 mm |
| Délka hřídele D: | 25 mm |
| Počet drátů: | 4 |
| Délka kabelu: 2,5 mm | 300 mm |
| Hmotnost: 300 kg: | 3,6 kg |
Připojení
| A+ | A- | B+ | B- |
| Červená | Zelená | Žlutá | Modrá |
Specifikace ovladače:
- Antirezonance zajišťuje optimální krouticí moment a eliminuje nestabilitu ve středním pásmu
- Technologie automatické identifikace motoru a automatické konfigurace parametrů zajišťuje optimální odezvu u různých motorů.
- Multi-Stepping zajišťuje plynulejší pohyb motoru
- 16 volitelných mikrokrokových rozlišení včetně 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600, 51200, 1000, 2000, 4000, 5000, 8000, 10000, 20000, 40000
- Měkký start bez "skoku" po zapnutí
- Vstupní napětí 20-80 VDC
- 8 volitelných špičkových proudů, včetně 2,40 A, 3,08 A, 3,77 A, 4,45 A, 5,14 A, 5,83 A, 6,52 A, 7,20 A
- Impulsní vstupní frekvence až 200 KHz, TTL-kompatibilní a opticky izolovaný vstup
- Automatické snížení klidového proudu
- Vhodné pro 2fázové a 4fázové motory
- Podporuje režimy PUL/DIR a CW/CCW
- Přepěťová a nadproudová ochrana
Specifikace napájení:
- Výstup 60V DC 5,9A
- Rozsah vstupního střídavého napětí: 93~132V/176~264VAC
- 115V/230V AC volitelné přepínačem
- Vysoká účinnost nízké náklady
- Nucené chlazení vzduchem pomocí vestavěného stejnosměrného ventilátoru
- Ochrana proti nadproudu, přepětí, zkratu a přehřátí
- 215 * 115 * 50 mm (D * Š * V)
