CNC 4-osá kroková sada řady TS 3,0 Nm - krokový motor a řídicí jednotka Nema 23
0
product unavailable
Popis
Sada obsahuje:
- Digitální krokový pohon 1,8~5,6A 20-50VDC DM556T - 4 ks.
- CNC krokový motor Nema 23 bipolární 3Nm 4,2A 57x57x114mm 4 vodiče - 4 ks.
- 250W 36V 7A 115/230V spínaný zdroj - 2 ks.
Specifikace motoru:
| Číslo dílu výrobce: | 23HS45-4204S |
| Typ motoru: | Typ: bipolární krokový |
| Úhel kroku: | Stupeň: 1,8 stupně |
| Udržovací moment: | 3,0 Nm (425 oz) |
| Jmenovitý proud/fáze: | 4.2A |
| Fázový odpor: | 0,9 ohmů |
| Indukčnost: 0,5 mm: | 3,8 mH ± 20% (1KHz) |
| Velikost rámečku: | 57x57 mm |
| Délka těla: 57 mm: | Velikost: 113 mm |
| Průměr hřídele: | Φ10 mm |
| Délka hřídele: 10 mm | 24 mm |
| Délka řezu D: | 20 mm |
| Počet drátů: | 4 |
| Délka kabelu: 4 mm | 400 mm |
Připojení
| A+ | A- | B+ | B- |
| Černá | Zelená | Červená | Modrá |
Specifikace ovladače
- Antirezonance pro optimální točivý moment, výjimečně plynulý pohyb, nízké zahřívání a hlučnost motoru
- Automatická identifikace motoru a automatická konfigurace parametrů pro optimální točivý moment motorů s širokým rozsahem.
- Krokové a směrové řízení (PUL/DIR)
- Vícekrokové krokové ovládání pro plynulý pohyb motoru
- TTL-kompatibilní a opticky izolované vstupy
- Vstupní napětí 20-50VDC
- 16 volitelných mikrokrokových rozlišení 400-25600 pomocí přepínačů DIP
- 8 volitelných nastavení výstupního proudu 1,8 - 5,6A pomocí přepínačů DIP
- Měkký start bez "skoku" při zapnutí
- Impulsní vstupní frekvence až 200 KHz
- Automatické snížení proudu naprázdno
- Přepěťová a nadproudová ochrana
Specifikace napájení:
- Výstup 36V DC 11A
- Rozsah vstupního střídavého napětí: 93~132V/176~264VAC
- 115V/230V AC volitelné přepínačem
- Vysoká účinnost - nízké náklady
- Nucené chlazení vzduchem pomocí vestavěného stejnosměrného ventilátoru
- Nízké výstupní zvlnění a zkreslení
- Ochrana proti nadproudu, přepětí, zkratu a přehřátí
- 215 * 115 * 50 mm (D * Š * V)
