CNC 4-osá kroková souprava 3,1 Nm - krokový motor Nema 24 a řídicí jednotka
0
product unavailable
Popis
Sada obsahuje:
- Digitální krokový pohon 1,0-4,2A 20-50VDC pro krokový motor Nema 17, 23, 24 - 4 ks.
- Krokový motor Nema 24 3,1 Nm - 4 ks.
- 250W 36V 7A 115/230V spínaný zdroj - 2 ks.
Specifikace motoru:
| Číslo dílu výrobce: | 24HS34-3504D |
| Typ motoru: | Typ: bipolární krokový |
| Úhel kroku: | Stupeň: 1,8 stupně |
| Udržovací moment: | 3,1 Nm (439 uncí) |
| Jmenovitý proud/fáze: | 3.5 A |
| Napětí: | 3.85 V |
| Fázový odpor: | 1,1 ohmů ± 10 % |
| Indukčnost: | 5,6 mH ± 20% (1KHz) |
| Velikost rámečku: | 60 x 60 mm |
| Délka těla: 60 mm: | 60 mm: 88 mm |
| Průměr hřídele: 88 mm | Φ8 mm |
| Délka hřídele: | 24 mm |
| Délka hřídele D: | 20 mm |
| Počet drátů: | 4 |
| Délka kabelu: 2,5 mm | 600 mm |
| Hmotnost: | 600 mm: 1,34 kg |
Připojení
| A+ | A- | B+ | B- |
| Černá | Zelená | Červená | Modrá |
Specifikace ovladače:
- Vstupní napětí 20-50VDC
- Antirezonance zajišťuje optimální točivý moment a eliminuje nestabilitu ve středním rozsahu
- Automatická identifikace motoru a automatická konfigurace parametrů po zapnutí zajišťují optimální odezvu u různých motorů.
- Multi-Stepping zajišťuje plynulejší pohyb motoru
- 15 volitelných mikrokrokových rozlišení, včetně 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600, 1000, 2000, 4000, 5000, 8000, 10000, 20000, 25000.
- Měkký start bez "skoku" při zapnutí
- 8 volitelných špičkových proudů včetně 1,00 A, 1,46 A, 1,91 A, 2,37 A, 2,84 A, 3,31 A, 3,76 A, 4,20 A
- Impulsní vstupní frekvence až 200 KHz, TTL-kompatibilní a opticky izolovaný vstup
- Automatické snížení klidového proudu
- Vhodné pro 2fázové a 4fázové motory
- Podporuje režim PUL/DIR
- Přepěťová a nadproudová ochrana
Specifikace napájení:
- Výstup 36V DC 7A
- Rozsah vstupního střídavého napětí: 90~132V/180~264VAC
- 115V/230V AC volitelné přepínačem
- Vysoká účinnost nízké náklady
- Nucené chlazení vzduchem pomocí vestavěného stejnosměrného ventilátoru
- Ochrana proti nadproudu, přepětí, zkratu a přehřátí
- 215 * 115 * 50 mm (D * Š * V)
