Dvourežimové servo řady 2000 (25-2)
0
product unavailable
Popis
Dvourežimové servo řady 2000 (25-2)
Servo GoBILDA 2000-0025-0002 je nástupcem oblíbeného serva 2000-0025-0001.
Model 25-2 získal několik významných aktualizací, včetně mimořádně silné ocelové převodovky, většího točivého momentu a nového horního krytu.
Stejně jako jeho předchůdce nabízí 25-2 dva různé režimy, které mu umožňují plnit různé role v robotech nebo projektech.
Ve výchozím režimu se servo dokáže otáčet o 300 stupňů a má zpětnou vazbu o poloze.
V tomto režimu určuje polohu serva signál PWM. Pomocí programátoru serv řady 3102 Dual Mode (1-1) lze servo přepnout do režimu plynulého otáčení. V tomto režimu bude mít servo proporcionální řízení otáček na základě signálu PWM, který vyšlete pomocí servoregulátoru.
Příklady použití s dalším příslušenstvím goBILDA, které je k dispozici v naší nabídce:
Technické údaje:
| Hmotnost | 60g |
|---|---|
| Převodový poměr | 300: 1 |
| Výstupní hřídel | 25 zubů |
| Rozsah napětí | 4,8 V ~ 7,4 V. |
| Otáčky naprázdno (4,8 V) | 0,25 s / 60° (40 ot./min.) |
| Otáčky bez zatížení (6,0 V) | 0,20 s / 60° (50 ot./min.) |
| Otáčky bez zatížení (7,4 V) | 0,16 s / 60° (60 ot./min.) |
| Udržovací moment (4,8 V) | 17,2 kg.cm (240 oz) |
| Držící moment (6,0 V) | 21,6 kg.cm (300 oz) |
| Udržovací moment (7,4 V) | 25,2 kg.cm (350 uncí) |
| Maximální rozsah PWM | 500-2500 µsec |
| Dráha za µsec | 0,15 ° / μsec |
| Maximální posun | 300 ° |
| Amplituda impulzu | 3-5V |
| Směr | Ve směru hodinových ručiček s rostoucím PWM signálem |
| Šířka zóny necitlivosti | 4 μsec |
| Typ motoru | Kartáčovaný stejnosměrný motor |
| Podpěra výstupního hřídele | Dvojité kuličkové ložisko |
| Materiál převodovky | Ocel |
| Délka kabelu | 300 mm |
| Tloušťka drátu | 22 AWG |
| Typ konektoru | Třípolohový servokonektor TJC8 [MH-FC]. |
