Dvourežimové servo řady 2000 25-3 Quick
0
product unavailable
Popis
Serva řady 2000 s duálním režimem 25-3
Seznamte se se servem řady 2000 Dual Mode "SPEED".
Toto servo je v podstatě původní servo 2000-0025-0002 'TORQUE', ale s nižším točivým momentem pro dosažení vyšší rychlosti!
Toto servo je více než 2x rychlejší než jeho protějšek a šetří drahocenný čas tam, kde se to počítá!
Stejně jako 25-2 nabízí toto servo dva různé režimy, které mu umožňují plnit v robotech nebo projektech různé role. Ve výchozím režimu se servo dokáže otáčet o 300 stupňů se zpětnou vazbou polohy. V tomto režimu určuje polohu serva signál PWM. Pomocí programátoru serva řady 3102 Dual Mode (1-1) lze servo přepnout do režimu plynulého otáčení. V tomto režimu bude mít servo proporcionální řízení otáček na základě signálu PWM, který vyšlete pomocí servoregulátoru.
PŘÍKLADY PŘÍSLUŠENSTVÍ A APLIKACÍ (příslušenství je k dispozici u nás);
TECHNICKÉ ÚDAJE A VÝKRESY:
| Hmotnost | 58g |
|---|---|
| Převodový poměr | 135: 1 |
| Typ výstupní hřídele | 25 zubů |
| Rozsah napětí | 4,8 V ~ 7,4 V. |
| Otáčky naprázdno (4,8 V) | 0,11 s / 60° (90 ot./min.) |
| Otáčky bez zatížení (6,0 V) | 0,09 s / 60° (115 ot./min.) |
| Otáčky bez zatížení (7,4 V) | 0,07 s / 60° (145 ot./min.) |
| Točivý moment při (4,8 V) | 7,9 kg.cm (110 oz) |
| Točivý moment při (6,0 V) | 9,3 kg.cm (130 oz) |
| Točivý moment při (7,4 V) | 10,8 kg.cm (150 uncí) |
| Proud bez zatížení (4,8 V) | 190 mA |
| Proud naprázdno (6,0 V) | 200mA |
| Proud bez zátěže (7,4 V) | 230mA |
| Maximální rozsah PWM (výchozí) | 500 - 2500 μsec |
| Maximální rozsah PWM (nepřetržitý) | 1000 - 2000μsec |
| Dráha za μsec (výchozí) | 0,15 ° / µsec |
| Maximální posun (výchozí) | 300 ° |
| Amplituda pulzu | 3-5V |
| Směr | Ve směru hodinových ručiček s rostoucím signálem PWM |
| Šířka zóny necitlivosti | 4μsec |
| Typ motoru | Kartáčovaný stejnosměrný motor |
| Podpěra výstupního hřídele | Dvojité kuličkové ložisko |
| Materiál převodovky | Ocel |
| Délka kabelu | 300 mm |
| Tloušťka drátu | 22 AWG |
| Typ konektoru | Třípolohový servokonektor TJC8 [MH-FC]. |
