Feather Huzzah ESP32 - WiFi, Bluetooth GPIO modul - pájené konektory - Adafruit 3591
0
product unavailable
Popis
Modul WiFi, Bluetooth GPIO | Adafruit 3591 | Feather Huzzah ESP32 | pájené konektory
Modul WiFi a Bluetooth je zaloĹľen na ÄŤipu ESP32. Na palubÄ› jsou:
- 8 GPIO portĹŻ s podporou I2C a SPI,
- analogovĂ˝ vstup
- a konektor pro 3,7 V lipolovou baterii.
Je vybaven softwarem v prostředà Arduino IDE. Modul obsahuje pájené konektory.
Přenosné projekty
ĹĂdicĂ jednotka Feather je specializovanĂ© Ĺ™ešenĂ pro mobilnĂ projekty. DĂky vestavÄ›nĂ©mu konektoru je moĹľnĂ© jej napájet z 3,7V baterie LiPol a napÄ›tĂ baterie je odvozeno prostĹ™ednictvĂm analogovĂ©ho vĂ˝vodu, coĹľ umoĹľĹuje sledovat stav nabitĂ lipolu v reálnĂ©m ÄŤase. KromÄ› toho je k dispozici takĂ© napájenĂ z portu microUSB.
Výstupy
| PIN | POPIS |
|---|---|
| BAT | Napětà z 3,7 V lipolové baterie. |
| CZ | Pin pro vypnutĂ regulátoru napÄ›tĂ 3,3 V, kdyĹľ je pĹ™ipojen do nĂzkĂ©ho stavu. VĂ˝chozĂ stav high. |
| USB | Napětà z portu microUSB 5 V. |
| RST | Pin, kterĂ˝ resetuje obvod, kdyĹľ je pĹ™ipojen do nĂzkĂ©ho stavu. VĂ˝chozĂ stav je vysokĂ˝. Má pĹ™evodnĂk napÄ›tĂ 3,3 V - 5 V. |
| 3V | Výstup 3,3 V regulátoru. |
| NC | Nenà připojen. |
| GND . | Systémová zem. |
| A0, A1, A2, A3, A4, A5 | Analogové vstupy nebo GPIO |
| SCL | Vývod hodin komunikace I2C. |
| SDA | DatovĂ˝ pin komunikace I2C. |
| SCK | KomunikaÄŤnĂ hodinovĂ˝ pin SPI. |
| MISO | VstupnĂ datovĂ˝ pin komunikace SPI. |
| MOSI | Výstupnà datový pin komunikace SPI. |
| RX | VĂ˝vod pĹ™ijĂmaÄŤe komunikace UART s pĹ™evodnĂkem napÄ›tĂ 3,3 V - 5 V. |
| TX | VysĂlacĂ pin komunikace UART s pĹ™evodnĂkem napÄ›tĂ 3,3 V - 5 V. |
| CHPD | PovolovacĂ kolĂk pro ESP8266. VĂ˝chozĂ stav je high. PrĹŻchodem do nĂzkĂ©ho stavu se ÄŤip resetuje. Pracuje s napÄ›tĂm 3,3 V. |
| GPIO 13, 12, 27, 33, 15, 32, 14, 21 | Piny GPIO nebo analogovĂ© vstupy pro uĹľivatelskĂ© operace. PracujĂ s napÄ›tĂm 3,3 V, proudová kapacita kaĹľdĂ©ho pinu je 12 mA. |
Specifikace
- NapájecĂ napÄ›tĂ: 3,7 V lipol nebo 5 V zásuvka USB
- Modul zaloĹľenĂ˝ na ÄŤipu ESP32
- Mikrokontrolér: Tensilica LX6
- TaktovánĂ: 240 MHz
- IntegrovanĂ˝ modul WiFi: 802.11 b/g/n
- IntegrovanĂ˝ modul Bluetooth: klasickĂ˝ / BLE
- Logika vývodů: 3,3 V
- Paměť flash: 3,3 V: 4 MB
- SRAM: 520 KB
- Regulátor napětà 3,3 V / 500 mA
- VestavÄ›nĂ˝ lipolovĂ˝ nabĂjecĂ modul 100 mA se stavovou LED diodou
- PoÄŤet pinĹŻ GPIO: 8 / 14
- Počet analogových vstupů: 1: 6 / 14
- Podpora rozhranĂ I2C a SPI
- Vestavěné rozhranà UART
- KapacitnĂ dotykovĂ© rozhranĂ
- Rozhranà OpenOCD s vyrovnávacà pamětà Trax 32 kB
- Podpora rozhranĂ pro karty SD
- SDIO master / slave 50 MHz
- TlaÄŤĂtko resetovánĂ
- HallĹŻv senzor
- Vestavěná anténa na desce plošných spojů
- Vzor pĹ™Ăvodu: 2,54 mm
- Modul má zapájenĂ
- Rozměry modulu: 51 x 22,7 x 7,3 mm
- Hmotnost: 6,8 g
WiFi, Bluetooth GPIO modul - Adafruit 3591 - Feather Huzzah ESP32 - pájené konektory
Modul Feather Huzzah ESP32 od spoleÄŤnosti Adafruit je pokroÄŤilĂ© zaĹ™ĂzenĂ vybavenĂ© moduly pro bezdrátovou komunikaci WiFi a Bluetooth. Má takĂ© pĹ™ipájenĂ© konektory pro piny GPIO, coĹľ usnadĹuje integraci s dalšĂmi zaĹ™ĂzenĂmi.
Desku lze napájet z 3,7V lithium-polymerovĂ©ho ÄŤlánku nebo ze sĂtÄ› prostĹ™ednictvĂm 5V USB kabelu. VestavÄ›nĂ˝ mikrokontrolĂ©r Tensilica LX6 zajišťuje vysoce vĂ˝konnĂ˝ provoz zaĹ™ĂzenĂ, taktovanĂ˝ na 240 MHz. DĂky tomu je modul vhodnĂ˝ pro pokroÄŤilĂ© elektronickĂ© projekty.
Feather Huzzah ESP32
Deska je vybavena modulem pro nabĂjenĂ lithium-polymerovĂ˝ch ÄŤlánkĹŻ a LED diodou, která uĹľivatele informuje o stavu nabitĂ baterie. Obsahuje 14 vstupnĂch/vĂ˝stupnĂch pinĹŻ GPIO, z nichĹľ šest je analogovĂ˝ch. Modul se programuje pomocĂ prostĹ™edĂ Arduino IDE.
NabĂzĂme takĂ© moduly a pĹ™ekryvnĂ© moduly kompatibilnĂ s deskami Arduino Leonardo, Arduino Mega nebo Arduino Pro Mini.
