Fréza typu V 90° z tvrdokovu
product unavailable
Popis
S mimořádně ostrými frézami SharkBits™ vytvoříte úžasné nápisy a dekorativní vzory během několika minut.
Vlastnosti:
- Použijte pro zdobení nápisů a nápisů
- Extra ostré V-hrany řezu
- Zkosené a zkosené hrany
Sada obsahuje:
- Karbidová fréza do V 90°
Specifikace výrobku:
| Sada obsahuje: stopku: | 1/4" |
| Průměr řezu: | 3/4" |
| Výška řezu: | 5/8" |
| B1: | 3/8" |
| Úhel: | 90° |
| Množství: | 1 |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Délka: | 2" |
| Materiál: | Materiál: plný karbid |
Doporučené materiály:
- Měkké dřevo / dřevo z tvrdého dřeva
- MDF
- Melamin
- Měkký/tvrdý plast
- Pěna pro značení
