Integrovaný ovladač krokového motoru 0-2A 10-28VDC NEMA 8,11,14,17
product unavailable
Popis
Vlastnosti:
- Miniaturní velikost 42,3 x 42,3 x 16,5 mm
- Integrovaný do motoru, může pracovat i samostatně
- Celohliníkový, přesně odlitý kryt, robustní a odolný, dobrý odvod tepla
- Široký rozsah vstupního napětí
- Nastavitelný výstupní proud 0 - 2 A
- Rozlišení 5 mikrokroků včetně: 100, 200, 400, 800, 1600
- Stejnosměrný bipolární H-můstek, řízený online
- Opticky izolované vstupy
- Automatická redukce proudu
- Maximální frekvence celého kroku: 12KHz
- Maximální frekvence 3200 mikrokroků: 200KHz
Elektrické specifikace:
| Špičkový výstupní proud: | 0 - 2 A |
| Vstupní napětí: | VSTUPNÍ NAPĚTÍ: 10 - 28 VDC |
| Vstupní pulzní frekvence: 2,5 - 3,5 V: | 5 - 12 KHz |
| Izolační odpor: | Více než 100 MΩ |
| Dielektrická pevnost: | 500VAC pro 1MIN |
Provozní prostředí a další specifikace:
| Chlazení: | Chlazení: Přirozené chlazení |
| Environment: | Vyhněte se prachu, olejové mlze a korozivním plynům. |
| Vlhkost: | Méně než 80 % relativní vlhkosti |
| Provozní teplota: | -40℃ - 85℃ |
| Vibrace: | 3G Max. |
| Teplota skladování: | -50℃ - 150℃ |
| Velikost | 42,3 x 42,3 x 16,5 mm |
| Hmotnost: | Hmotnost: 51,5 g (1,816 oz) |
