Integrovaný regulátor 0-2A 10-28VDC pro krokový motor NEMA 8, 11, 14, 17
product unavailable
Popis
Vlastnosti:
- Miniaturní rozměry 42,3 x 42,3 x 16,5 mm
- Integrovaný do motoru, může pracovat i samostatně
- Celohliníkový, přesně odlitý kryt, robustní a odolný, dobrý odvod tepla
- Široký rozsah vstupního napětí
- Nastavitelný výstupní proud 0 - 2 A
- Rozlišení mikrokroku 3200
- Dvojitý plný H-můstek s řízením PWM konstantním proudem
- Samostatně generované impulsy, automatické spuštění při zapnutí napájení
- Regulace otáček pomocí externího potenciometru 0,75 - 1250 ot.
- Řízení otáček pomocí napěťového vstupu 0 - 5 V 0,75 - 1250 ot/min.
- Doba zrychlení 0,3 sekundy
- Ovládání spínače pro převod/stop, směr, zapnuto/vypnuto
- Automatické snížení proudu / úspora energie
Elektrické specifikace:
| Špičkový výstupní proud: | 0 - 2 A |
| Vstupní napětí: | 10 - 28 VDC |
| Rozsah otáček: | 40 Hz - 67 KHz, 0,75 - 1256 ot/min (pro motory 1,8 stupně) |
| Izolační odpor: | Více než 100 MΩ |
| Dielektrická pevnost: | 500VAC pro 1MIN |
Provozní prostředí a další specifikace:
| Chlazení: | Chlazení: Přirozené chlazení |
| Environment: | Vyhněte se prachu, olejové mlze a korozivním plynům. |
| Vlhkost: | Méně než 80 % relativní vlhkosti |
| Provozní teplota: | -40℃ - 85℃ |
| Vibrace: | 3G Max. |
| Teplota skladování: | -50℃ - 150℃ |
| Velikost | 42,3 x 42,3 x 16,5 mm |
| Hmotnost: | 4,8 g (1,933 oz). |
