Integrovaný regulátor 1,5-4A 10-40VDC pro krokový motor NEMA 17, 23, 24
product unavailable
Popis
Vlastnosti:
- Miniaturní rozměry 42,3 x 42,3 x 16,5 mm
- Integrovaný do motoru, může pracovat i samostatně
- Celohliníkový, přesně odlitý kryt, robustní a odolný, dobrý odvod tepla
- Široký rozsah vstupního napětí
- Nastavitelný výstupní proud 1,5 - 4 A
- 5 volitelných mikrokroků rozlišení, včetně: 100, 200, 400, 800, 1600
- Stejnosměrný bipolární H-můstek, řízený online
- Opticky izolované vstupy
- Automatická redukce proudu
- Maximální frekvence celého kroku: 12KHz
- Maximální frekvence 3200 mikrokroků: 200KHz
Elektrické specifikace:
| Špičkový výstupní proud: | 1,5 - 4 A |
| Vstupní napětí: | VSTUPNÍ NAPĚTÍ: 10 - 40 VDC |
| Vstupní pulzní frekvence:: | 5 - 12 KHz |
| Izolační odpor: | Více než 100 MΩ |
| Dielektrická pevnost: | 500VAC pro 1MIN |
Provozní prostředí a další specifikace:
| Chlazení: | Chlazení: Přirozené chlazení |
| Environment: | Vyhněte se prachu, olejové mlze a korozivním plynům. |
| Vlhkost: | Méně než 80 % relativní vlhkosti |
| Provozní teplota: | -40℃ - 85℃ |
| Vibrace: | 3G Max. |
| Teplota skladování: | -50℃ - 150℃ |
| Velikost | 42,3 x 42,3 x 16,5 mm |
| Hmotnost: | Hmotnost: 53,3 g (1,88 oz) |
