Karbidová gravírovací fréza 30°
0
product unavailable
Popis
Frézy SharkBits™ jsou ideální pro velmi složité rytiny do různých materiálů, včetně všech druhů dřeva.
Nano Shield™ - povlak, který chrání před teplem a oxidací a prodlužuje životnost nástrojů SharkBits™.
Vlastnosti:
- Použití pro velmi detailní, složité gravírování.
- Velmi ostré břity
- Superpevný povlak technologie Nano Shield
- Povlak chrání před teplem a oxidací, čímž prodlužuje životnost nástrojů.
Sada obsahuje:
- 30° karbidová gravírovací fréza
Specifikace produktu: Sada je vybavena řezacím zařízením, které umožňuje řezání v různých oblastech:
| Sada: stopka: | 1/4" |
| Průměr hrotu: | 0,005" |
| Stupeň: | 30° |
| Výška řezu: | 0,440" |
| Množství: | 1 |
| Povrchová úprava: | Nano Shield |
| Délka: | 2 1/4" |
| Materiál: | Materiál: plný karbid |
Doporučené materiály:
- Měkké dřevo / dřevo z tvrdého dřeva
- MDF
- Měkký/tvrdý plast
