Lineární servo Hitec (rozteč 100 mm, 30,9 mm/s, tah 3,1 kg)
product unavailable
Popis
Specifikace:
| Hmotnost: | 54 g |
|---|---|
| Zdvih | 100 mm |
| Otáčky bez zatížení (6,0 V) | 25,0 mm/s |
| Rychlost bez zatížení (7,4 V) | 30,9 mm/s |
| Tah (6,0 V) | 2,5 kg |
| Tah (7,4 V) | 3,1 kg |
| Převodový poměr | 50:1 |
| Rozsah napětí | 4,8 - 7,4 VDC |
| Maximální rozsah PWM | 900 - 2100 μsec |
| Provozní teplota | -10°c ~ +50°c |
| Typ motoru | Kartáčovaný stejnosměrný motor |
| Typ zpětné vazby | Digitální |
| Délka kabelu | 160 mm |
| Typ konektoru | Třípolohový servokonektor TJC8 [MH-FC]. |
| Spotřeba proudu při 6,0 V DC | 500 mA |
| Spotřeba proudu při 7,4 V DC | 620 mA |
