Mikrokoncový spínač (páka s válečkem) - 2 kusy
product unavailable
Popis
Specifikace:
| Hmotnost: | 2,2 g na kus |
|---|---|
| Styl přepínání | Momentový spínač SPDT |
| Maximální proud | 6A |
| Maximální napětí | 250VAC |
| Styl konektoru | Kolíkové svorky 3,2 mm široké |
| Trvalý proud | 2A |
| Životnost | 200 000 cyklů |
| Teplota | -25-85℃ |
| Odpor kontaktů | ≤0.02Ω |
| Izolační odpor | ≥100MΩ |
