Motor MATRIX 12VDC se 17zubovou převodovkou
0
product unavailable
Popis
Jedná se o motor, který pohání oblíbenou řadu převodových motorů 5202 se žlutým krytem, ale v mírně upravené verzi. Místo obvyklého lisovaného ozubeného kola jsme namontovali hřídel s pastorkem 8 REX. Co je to pastorková hřídel? - No, nechtěli jsme vytvářet zmatek mezi tovární hřídelí motoru a hřídelí, která se na něj nasazuje, proto ten jedinečný název. Výstupní hřídel REX o průměru 8 mm vyčnívá 36 mm z montážní plochy motoru, takže máte dostatek prostoru pro montáž převodovky, řemenice nebo náboje, přičemž stále zůstává místo pro 8mm ložisko REX. Motor má testované otáčky 5800 ot/min, takže si nasaďte ochranné brýle a nechte se unášet vzrušením!
Specifikace:
| Hmotnost: | 261g |
|---|---|
| Typ motoru | Stejnosměrný motor s kartáčkem |
| Jmenovité napětí | 12V DC |
| Otáčky naprázdno při 12VDC (teoretické) | 6000 OT/MIN |
| Otáčky naprázdno @ 12VDC (testováno) | 5800 OT/MIN |
| Proud bez zatížení @12VDC | 0.25A |
| Proud při přetížení @12VDC | 9.2A |
| Krouticí moment při 12VDC | 1,47 kg.cm |
| Délka kabelu | 470 mm (včetně konektorů) |
| Typ konektoru motoru | 3,5mm kulové konektory FH-MC |
| Typ konektoru enkodéru | 4polohový JST XH [FH-MC]. |
| Typ enkodéru | Relativní, kvadraturní |
| Typ snímače enkodéru | Magnetický |
| Rozsah napětí snímače | 3,3 - 5VDC |
| Počet cyklů snímače na otáčku (hřídel snímače) | 7 |
| Počet cyklů snímače na otáčku (výstupní hřídel) | 7 |
| Počet událostí snímače na otáčku | 28 |
| Počet událostí snímače na otáčku (výstupní hřídel) | 28 |
