Napájení 24V 100W 4,16A CL
0
product unavailable
Popis
Napájecí zdroj CL 24V 100W 4,16A
Modulární napájecí jednotka ideální pro napájení zdrojů vyžadujících 24 V.
Je ideální pro mnoho konstrukcí CNC frézek, 3D tiskáren, jako je Voron, nebo LED osvětlení.
LED MODULÁRNÍ NAPÁJECÍ ZDROJ CL IP20 24V 4,16A 100W
| Název : | LED MODULÁRNÍ NAPÁJECÍ ZDROJ CL IP20 24V 4,16A 100W |
| Napájení : | 100W |
| Jmenovitý proud : | 4,16A |
| Výstupní napětí : | 24V |
| Napájecí napětí : | 100-240V |
| Účinnost : | 85% |
| Rozměry : | 139x55x28mm |
| Ochrana proti přetížení : | ANO |
| Ochrana proti přepětí : | ANO |
| Tepelná ochrana : | ANO |
| Stupeň vodotěsnosti : | IP20 |
| Záruka : | 2 roky |
