NiMH akumulátor (12 V, 3000 mAh, konektor XT30 [MH-FC], pojistka 20 A, 12-20)
0
product unavailable
Popis
Vložený kryt této 12V baterie umožňuje její zasunutí do U-profilu řady 1120, aby byla chráněna před pohyblivými součástmi podvozku. Konektor XT30 je snadno použitelný indexovaný konektor, který zajišťuje spolehlivé připojení k elektronice robota.
Specifikace: - Vnitřní rozvody jsou vybaveny konektorem pro připojení k elektrické síti:
| Hmotnost: | 597g |
|---|---|
| Tloušťka vodiče | 12AWG |
| Napětí | 12V |
| Kapacita | 3000mAh |
| Konektor | XT30 [MH-FC] |
| Velikost článku | Sub C |
| Chemie | NiMH |
| Pojistka | 20A mini čepelová pojistka |
