Robot MOOZ-2 PLUS
0
product unavailable
Popis
DOBOT MOOZ, průmyslová transformovatelná kovová 3D tiskárna, která kombinuje univerzální konstrukci s vyměnitelnými hlavami pro 3D tisk, laserové gravírování a CNC sochařství. Průmyslové lineární vedení, krokový motor a CNC obráběné tělo zajišťují modelu MOOZ stabilitu a vysokou přesnost 0,02 mm. Díky rychlé montáži, ochrannému pouzdru, snadno použitelnému ovladači a intuitivnímu průvodci je MOOZ vhodný pro začátečníky, tvůrce i učitele.
MULTIFUNKČNÍ MODULÁRNÍ 3D TISKÁRNA
DOBOT MOOZ získal ocenění Red Dot Award a iF Design Award, dvě nejvýznamnější ocenění za design na světě.
BOHATÉ PRŮMYSLOVÉ ZKUŠENOSTI SE ZARUČENOU KVALITOU
Společnost Shenzhen Yuejiang Technology Co., Ltd. (DOBOT) je předním světovým poskytovatelem technologických řešení pro robotický průmysl, který se zaměřuje na vývoj inteligentních robotických ramen, jež integrují vnímání a interakci. Společnost DOBOT byla společností CB Insights uznána jako jedna z 80 nejhodnotnějších robotických společností na světě; v roce 2018 byla zařazena mezi 100 nejhodnotnějších společností v Číně a 80 nejlepších společností v oblasti umělé inteligence podle žebříčku New Star Enterprises Hurun. Společnost DOBOT má rozsáhlé zkušenosti v oblasti inteligentního hardwaru a vlastní více než 260 práv duševního vlastnictví v oblasti robotiky. Společnost DOBOT prodává své produkty do více než 100 zemí a regionů a dokončila také projekty spolupráce se společnostmi Volkswagen, Tencent Cloud a Alibaba v oblasti chytrých továren, robotů a umělé inteligence v uvedeném pořadí.
HLINÍKOVÉ TĚLO
MOOZ je odlit ze slitin leteckého hliníku, což mu nejen dodává eleganci a krásu, ale také zvyšuje jeho stabilitu a snižuje vibrace při provozu.
LINEÁRNÍ VEDENÍ, PŘESNĚJŠÍ OPAKOVATELNOST
MOOZ využívá průmyslové lineární vedení, krokový motor a šroub, které zajišťují přesnost každého jemného pohybu. Opakovatelnost polohy modelu MOOZ je až 0,02 mm, což plně vyhovuje vašim požadavkům na tisk.
JEDINEČNÁ MODULÁRNÍ KONSTRUKCE, SNADNÁ OBSLUHA A ÚDRŽBA.
Díky modulární konstrukci zařízení MOOZ trvá jeho sestavení a zahájení používání pouhých 10 minut. Kromě úspory peněz je díky modulární konstrukci mnohem snazší obsluha, údržba a vývoj.
SNADNO POUŽITELNÝ OVLADAČ, ZAČNĚTE TVOŘIT JEDINÝM KLIKNUTÍM.
MOOZ je vybaven mikropočítačovým ovladačem spolu s displejem na obrazovce. Když je MOOZ připojen k paměťové kartě nebo SD kartě, můžete k ovládání MOOZ a zahájení tisku použít přímo ovladač a ušetřit si tak práci s připojováním počítače.
KOMPLEXNÍ BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ
K sadě pro laserové gravírování poskytuje MOOZ profesionální krabici a ochranné brýle, které stoprocentně zaručují vaši bezpečnost.
| Model | DT-MZ-2ZSG-03C |
| Velikost balení | X460 * Y425 * Z510 mm |
| Rozměry | 355 * 355 * 390 mm |
| Počet modulů | 4 |
| Formovací velikost | 200 * 200 * 190 mm |
| Materiál rámu | Slitina hliníku |
| Ovládací panel | 3,5" barevný dotykový displej |
| Vstup pro adaptér | 100-240 V, 50/60 Hz, 1,8 Amax |
| Výstup adaptéru | 12V~10A, 120W |
| Software pro PC | MOOZ Studio/Cura |
| Ochranný kryt | Standardní |
3D tisk:
| Průměr trysky | 0,4 mm |
| Rozlišení vrstev | 0,05~0,3 mm |
| Podpůrné materiály | 1,75 mm PLA, TPU, PETG a flexibilní materiály |
| Efektivní rychlost tisku | 0 ~ 80 mm/s |
| Teplota trysky | 250 ℃ max. |
| Teplota ohřívacího lože | 80 ℃ max. (25 ℃ okolní teplota) |
| Materiál topného lože | Skleněná platforma + pružná ocelová tisková deska |
| Velikost tisku | X200 * Y200 * Z190 mm |
| Podporované typy souborů | STL, OBJ, JPEG, JPG, PNG atd. |
| Provozní prostředí | 10~40° C, 10~90% relativní vlhkost vzduchu bez kondenzace |
| Snímač vyjetí vlákna | Mechanický spínač, zabudovaný uvnitř modulu 3D tisku |
| Vyrovnání | Automatická kompenzace osy Z, s magneticky nezávislým automatickým nivelačním modulem. |
| Obnovení napájení při výpadku | Podporované stránky |
Laserové gravírování:
| Pracovní oblast | X200 * Y200 mm |
| Výkon laseru | 1.6W |
| Třída laseru | Třída 4 |
| Životnost laseru | 4000 hodin (nepřetržité používání) |
| Podpůrné materiály | Dřevo, bambus, kůže, papír, plast, látka a neprůhledný akryl |
| Podporované typy souborů | JPEG, JPG, PNG, SVG atd. |
Vyřezávání na CNC:
| Otáčky vřetena | 8000 otáček za minutu Max. |
| Rozsah upnutí CNC sklíčidla | 0~4mm |
| Standardní velikost CNC bitů | Fréza 3,175 mm * 0,3 mm * 30°V; spirálová fréza 1,5 mm |
| Materiály příslušenství | Dřevo, bambus, akryl, desky plošných spojů, desky z uhlíkových vláken, plast atd. |
| Pracovní oblast | X200 * Y200 mm |
