Robot kouzelník
0
product unavailable
Popis
DOBOT Magician dodržuje hlavní mezinárodní normy, jako jsou CE, RoHS, ERP, FCC, KC, PSE, TELEC atd.
DOBOT Magician je levný, má malé rozměry a snadno se používá, což umožňuje každému studentovi samostatnou praxi. Výrazně zvyšuje efektivitu výuky. Lze jej ovládat pomocí programování, aplikací, Bluetooth, WiFi, myši a dalších.
DOBOT Magician je kompatibilní s vývojem uživatelských aplikací díky 13 I/O portům, API a sdíleným protokolům. Lze jej vyvíjet pomocí několika programovacích jazyků, ROS, PLC, mikrokontroléru a Arduina.
Několik robotů DOBOT Magician můžete ovládat pouze jedním zařízením, což umožňuje spolupráci s více roboty.
DOBOT Magician je kompatibilní s mnoha doplňky, například se sadou lineárních kolejnic, sadou dopravníkového pásu, vizuální sadou a pásovým robotem, aby bylo možné aplikovat různé tréninkové projekty. Kromě toho je k dispozici mnoho aplikací a tréninkových programů.
Díky dobrým výsledkům v oblasti hardwaru i designu aplikací získal DOBOT Magician ocenění CES 2018 Innovation Award, iF DESIGN AWARD 2018, Red Dot Design Award 2018 a 2017 Red Star Design Award.



| Počet os | 4 |
|---|---|
| Užitečné zatížení | 500g |
| Max. dosah | 320 mm |
| Opakovatelnost polohy | 0,2 mm |
| Komunikace | USB / WIFI / Bluetooth |
| Napájení | 100 V - 240 V , 50/60 HZ |
| Napájecí vstup | 12 V / 6,5 A DC |
| Spotřeba | Max. 60 W |
| Provozní teplota | -10°C - 60°C |
| Osy | Rozsah | Max. rychlost (zatížení 250 g) |
|---|---|---|
| Základna | -90° až + 90° | 320° / s |
| Zadní rameno | 0° až +85° | 320° / s |
| Předloktí | -10° až +95° | 320° / s |
| Rotační servo | -90° až +90° | 480° / s |
| Čistá hmotnost | 3,4 KG |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (standardní verze) | 7,2 KG |
| Hrubá hmotnost (výuková verze) | 8,0 KG |
| Rozměry základny | 158 mm × 158 mm |
| Materiál | Slitina hliníku 6061, plast ABS |
| Ovladač | Integrovaný regulátor Dobota |
| Uchycení robota | Stolní |
| Velikost balení | 380 mm x 385 mm x 480 mm |
| Velikost balení pro standardní verzi | 380 mm x 385 mm x 480 mm |
| Velikost balení pro vzdělávací verzi | 380 mm x 385 mm x 480 mm |
| Software | DobotStudio, Repetier Host, GrblController3.6, DobotBlockly |
|---|---|
| SDK (sada pro vývoj softwaru) | Komunikační protokol, softwarová knihovna Dobot |
| Rozšiřitelná vstupně-výstupní rozhraní | 1. I/O × 10 (konfigurovatelné jako analogový vstup nebo výstup PWM) 2. Řízený napájecí výstup 12 V × 4 3. Komunikační rozhraní (UART, Reset, Stop, 12V, 5V a dva I/O v ceně) 4. Krokový ovladač × 2 |
| Sada 3D tiskárny | Maximální velikost tisku | 150 mm × 150 mm × 150 mm |
|---|---|---|
| Materiál pro 3D tisk | PLA | |
| Rozlišení | 0,1 mm | |
| Laser | Spotřeba energie | 500 mw |
| Typ | 405nm ( modrý laser) | |
| Výkon | 12V, TTL spouštění ( s PWM regulátorem ) | |
| Držák pera | Průměr pera | 10 mm |
| Vakuová tryska | Průměr přísavky | 20 mm |
| Tlak | -35 Kpa | |
| Uchopovač | Rozsah | 27,5 mm |
| Typ pohonu | Pneumatický | |
| Síla | 8N |
