Sada krokových motorů CNC 4,0 Nm pro 1 osu - krokový motor a řídicí jednotka Nema 24
0
product unavailable
Popis
Sada obsahuje:
- Digitální krokový pohon 1,0-4,2A 20-50VDC pro krokový motor Nema 17, 23, 24.
- Krokový motor Nema 24 s dvojitou bipolární hřídelí 4Nm 60x60x100mm 8 vodičů - 1 ks.
Specifikace motoru:
| Číslo dílu výrobce: | 24HS39-3008D |
| Typ motoru: | bipolární krokový motor |
| Úhel kroku: | Stupeň: 1,8 stupně |
| Udržovací moment (bipolární): | 4 Nm (566 oz) |
| Udržovací moment (unipolární): | 2,8 Nm (397 uncí) |
| Jmenovitý proud/fáze (paralelní bipolární): | 4,24A |
| Jmenovitý proud / fáze (bipolární série): 24,4 A: | 2.12A |
| Jmenovitý proud/fáze (unipolární): 2,5 V: | 3A |
| Fázový odpor (bipolární paralelní): | 0,7 ohmů |
| Fázový odpor (bipolární sériový): 0,7 mm (0,7 mm): | 2,8 ohmů |
| Fázový odpor (unipolární): 1,5 mm | 1,4 ohmu |
| Indukčnost (paralelně bipolárně): 1,5 mm: | 3mH ± 20% (1 KHz) |
| Indukčnost (bipolární série): | 12mH ± 20% (1 KHz) |
| Indukčnost (unipolární): | 3mH ± 20% (1 KHz) |
| Velikost rámečku: | 60x60 mm |
| Délka těla: 60x60 mm: | 60 mm (délka 60 mm): 100 mm |
| Průměr hřídele: 100 mm | Φ8 mm |
| Délka hřídele: | 24 mm |
| Délka řezu D: | 20 mm |
| Počet drátů: | 8 |
| Délka kabelu: 8 vodičů: | 400 mm |
| Hmotnost: | 400 mm: 1,6 kg |
Připojení
| A+ | A- | C+ | C- | B+ | B- | D+ | D- |
| Červená | Žlutá | Černá | Modrá | Bílá | Oranžová | Zelená | Hnědá |
Specifikace ovladače
- Antirezonance pro optimální točivý moment, výjimečně plynulý pohyb, nízké zahřívání a hlučnost motoru
- Automatická identifikace motoru a automatická konfigurace parametrů pro optimální točivý moment motorů s širokým rozsahem.
- Krokové a směrové řízení (PUL/DIR)
- Vícekrokové krokové ovládání pro plynulý pohyb motoru
- TTL-kompatibilní a opticky izolované vstupy
- Vstupní napětí 20-50VDC
- 16 volitelných mikrokrokových rozlišení 400-25600 pomocí přepínačů DIP
- 8 volitelných nastavení výstupního proudu 1,8 - 5,6A pomocí přepínačů DIP
- Měkký start bez "skoku" při zapnutí
- Impulsní vstupní frekvence až 200 KHz
- Automatické snížení proudu naprázdno
- Přepěťová a nadproudová ochrana
