Serva řady 2000 Dual Mode (25-4, super rychlá)
0
product unavailable
Popis
Seznamte se se servem "SUPER SPEED" s duálním režimem. Toto servo je v podstatě ještě rychlejší verzí serva "SPEED". 2000-0025-0003, které dosahuje rychlosti až 290 otáček za minutu!
Stejně jako ostatní serva řady 2000 nabízí toto servo dva různé režimy, které mu umožňují plnit v robotovi různé role. Ve výchozím režimu se servo dokáže otáčet o 300 stupňů se zpětnou vazbou polohy. V tomto režimu určuje polohu serva signál PWM. Pomocí programátoru serv řady 3102 Dual Mode (1-1) lze servo přepnout do režimu plynulého otáčení. V tomto režimu bude mít servo proporcionální řízení otáček na základě signálu PWM, který vyšlete pomocí servoregulátoru.
Technické údaje: V případě, že je servopohon v provozu, je možné jej nastavit do polohy pro ovládání serva:
| Hmotnost | 58g |
|---|---|
| Převodový poměr | 67:1 |
| Typ výstupní hřídele | 25 zubů |
| Rozsah napětí | 4,8 V ~ 7,4 V. |
| Otáčky naprázdno (4,8 V) | 0,055 s / 60° (180 ot./min.) |
| Otáčky bez zatížení (6,0 V) | 0,043 s / 60° (230 ot./min.) |
| Otáčky bez zátěže (7,4 V) | 0,035 s / 60° (290 ot./min.) |
| Točivý moment při (4,8 V) | 4,0 kg.cm (55 oz) |
| Točivý moment při (6,0 V) | 4,7 kg.cm (65 oz) |
| Točivý moment při (7,4 V) | 5,4 kg.cm (75 uncí) |
| Proud bez zatížení (4,8 V) | 190 mA |
| Proud naprázdno (6,0 V) | 200mA |
| Proud bez zátěže (7,4 V) | 230mA |
| Proud při přetížení (4,8 V) | 2000mA |
| Proud při přetížení (6,0 V) | 2500mA |
| Proud přetížení (7,4 V) | 3000mA |
| Maximální rozsah PWM (výchozí) | 500 - 2500 μsec |
| Maximální rozsah PWM (nepřetržitý) | 1000 - 2000μsec |
| Dráha za μsec (výchozí) | 0,15 ° / µsec |
| Maximální posun (výchozí) | 300 ° |
| Amplituda pulzu | 3-5V |
| Směr | Ve směru hodinových ručiček s rostoucím signálem PWM |
| Šířka zóny necitlivosti | 4μsec |
| Typ motoru | Kartáčovaný stejnosměrný motor |
| Typ zpětné vazby | Potenciometr 5KΩ |
| Podpěra výstupního hřídele | Dvojité kuličkové ložisko |
| Materiál ozubeného kola | Ocel |
| Délka kabelu | 300 mm |
| Tloušťka drátu | 22 AWG |
| Typ konektoru | Třípolohový servokonektor TJC8 [MH-FC]. |
