Servo HiTec HS-488HB
0
product unavailable
Popis
Servo HiTec HS-488HB
Servo HS-488HB vychází z oblíbeného modelu HS-485HB, ale má několik změn.
Za účelem dosažení větší kompatibility s komerčně dostupnými přídavnými zařízeními. Model HS-488HB má 25 zubů.
Servo HS-488HB má aktualizovaný potenciometr, který odstranil mechanická omezení převodovky.
| Hmotnost | 45g |
|---|---|
| Typ | Analogový |
| Typ výstupní hřídele | 25 zubů |
| Rozsah napětí | 4,8 V ~ 6 V. |
| Otáčky bez zátěže (4,8 V) | 0,22 s / 60 ° |
| Otáčky bez zatížení (6,0 V) | 0,18 s / 60 ° |
| Točivý moment při 4,8 V | 4,8 kg.cm (66,6 oz) |
| Točivý moment při napětí 6,0 V | 6,0 kg.cm (83,3 oz) |
| Maximální rozsah PWM | 553-2425 μsec |
| Dráha za μsec | 0,102 ° / µsec |
| Amplituda pulzu | 3-5V |
| Směr | Ve směru hodinových ručiček s rostoucím signálem PWM |
| Šířka zóny necitlivosti | 8 μsec |
| Typ motoru | 3pólový feritový |
| Podpěra výstupního hřídele | Horní kuličkové ložisko, spodní pouzdro |
| Materiál převodovky | Karbonit |
| Délka kabelu | 300 mm |
| Tloušťka kabelu | 25 AWG |
| Typ konektoru | Třípolohový servokonektor TJC8 [MH-FC]. |
