Zintegrowany sterownik 3-8A 10-40VDC dla silnika krokowego NEMA 23, 24 , 34
product unavailable
Popis
Cechy:
- Miniaturowe wymiary 42,3 x 42,3 x 16,5 mm
- Zintegrowany z silnikiem, może również pracować oddzielnie
- Całkowicie aluminiowa, precyzyjnie odlewana obudowa, wytrzymała i trwała, dobre odprowadzanie ciepła
- Szeroki zakres napięcia wejściowego
- Regulowany prąd wyjściowy 3 - 8 A
- 5 wybieralnych mikrokroków rozdzielczości w tym: 100, 200, 400, 800, 1600
- Mostek H bipolarny prądu stałego, sterowany online
- Wejścia izolowane optycznie
- Automatyczna redukcja prądu
- Maksymalna częstotliwość całego kroku: 12KHz
- Maksymalna częstotliwość 3200 mikrokroków: 200KHz
Specyfikacje elektryczne:
| Wyjściowy prąd szczytowy: | 3 - 8 A |
| Napięcie wejściowe: | 10 - 40 VDC |
| Częstotliwość wejściowa impulsu: | 5 - 12 KHz |
| Rezystancja izolacji: | Więcej niż 100 MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna: | 500VAC dla 1MIN |
Środowisko pracy i inne specyfikacje:
| Chłodzenie: | Naturalne chłodzenia |
| Środowisko: | Unikaj kurzu, mgły olejowej i gazów korozyjnych |
| Wilgotność: | Mniej niż 80% RH |
| Temperatura pracy: | -40℃ - 85℃ |
| Wibracje: | 3G Max |
| Temperatura przechowywania: | -50℃ - 150℃ |
| Rozmiar | 42,3 x 42,3 x 16,5 mm |
| Waga: | 52,9 g (1.866oz) |
