Žlutě stíněný motor řady 5202 (převodový poměr 1: 1, délka 24 mm, hřídel D 6 mm, 6000 ot/min, snímač 3,3 - 5 V)
Žlutě stíněný motor řady 5202 (převodový poměr 1: 1, délka 24 mm, hřídel D 6 mm, 6000 ot/min, snímač 3,3 - 5 V)
0
product unavailable
Popis
Specifikace:
| Typ motoru | Kartáčovaný stejnosměrný proud |
|---|---|
| Jmenovité napětí | 12VDC |
| Výstupní hřídel | 6 mm D |
| Typ převodovky | Planetový |
| Převodový poměr | 1:1 |
| Otáčky bez zatížení při 12VDC (teoretické) | 6 000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Otáčky naprázdno @ 12VDC (testováno) | 5 400 OT/MIN |
| Proud naprázdno @12VDC | 0.25A |
| Proud při přetížení @12VDC | 9.2A |
| Krouticí moment při 12 VDC | 1,47 kg.cm |
| Délka kabelu | 470 mm (včetně konektorů) |
| Tloušťka kabelu | 16AWG |
| Typ konektoru motoru | 3,5mm kulové konektory FH-MC |
| Typ konektoru enkodéru | 4polohový JST XH [FH-MC]. |
| Typ enkodéru | Relativní, kvadraturní |
| Typ snímače enkodéru | Magnetický |
| Rozsah napětí snímače | 3,3 - 5VDC |
| Rozlišení snímače | 28 PPR na výstupní hřídeli |
| Hmotnost | 383g |
